Як доповнена й віртуальна реальності можуть перемінити соціальні мережі?

Влада Міронова - 13 Січня 2020 | 16:16
Доповнена реальність на мобільному

Чи ви пам’ятаєте бучу навколо Покемонів GO? В той час на дорогах зустрічались не лише підлітки, але й дорослі, що, шукаючи свій скарб, понурювали голови в телефони. Гравець у реальному часі міг відчути на собі характеристики доповненої реальності, що складали відеогру. Так само, доповнена, інакше кажучи, аугментована реальність уже роками зміцнює свої позиції в соціальних мережах. По факту, вона переймає найпопулярніші сторінки соціальних мереж по всьому світу, будь то Фейсбук, Інстаграм чи Снепчат.

Зокрема, бренди й маркетологи, аби підвищувати свої продажі новими шляхами, мають знати, як аугментована ( АР ) і віртуальна ( ВР ) реальності будуть вливатися в соціальні мережі.

Pokemin Go

Магазини доповненої реальності в соціальних мережах

Із розвитком технологій, люди вже можуть купляти товари через соціальні мережі, але за допомогою АР-технологій, цей процес стає ще більш привабливим. Користувачі можуть зайти у віртуальний магазин, як в абсолютно реальний, випробувати товар і придбати його.

Уявімо собі картину, як покупці випробовують і купляють товар без навідування в магазин. Так, більшість із них із наступним разом беруть собі вже рішуче кошики, що лише підвищує продажі.

АР-технології будують новий ринок у соціальних мережах

Нові ринки надають певної форми майбутнім соціальним тенденціям. Звідси, бізнес-компанії готові піти в ногу з технологіями, фокусуючись на досягненні цілей продаж. Бренди орієнтуються на нові ринки й ручаються скористатися перевагами доповненої та віртуальної реальностей, запропонувавши користувачам незамінний досвід. До того ж, ключові гравці зосереджуються все більше на розвитку належного контенту маркетів, аби досягти успіхів і мати якомога більше з інвестицій. Тим більше, рекламодавці збираються вдатися до інтерактивного контенту, ставлячи за ціль користувачів соціальних мереж. Отже, реклами з доповненою реальністю мають шалений потенціал, аби досягти глядачів через соціальні мережі і  зміцнити відданість клієнтів.

Практики в режимі live можуть призвести до імпульсивних покупок

Майбутні тенденції соціальних мереж призведуть до імпульсивних покупок, викликаних заманливою візуальною рекламою. Реклами із доповненою реальністю завойовують більше довіри від користувачів соціальних мереж, так як вони приваблюють і одразу ведуть до здійснення купівлі. Видно, як користувачі соціальних мереж більше не зацікавлені в відео-рекламі. Тому, за допомогою доповненої реальності, рекламодавці залучать користувачів соціальних мереж більше в свою реальність і чекатимуть, що ті будуть робити імпульсивні, цебто необдумані покупки на постійній основі. Високоякісна АР-реклама – своєрідний вид розваги, який зачаровує клієнтів появою речей у їхній реальності.

Дешевша гарнітура у ВР може переводити на свою сторону більше людей

Не те, щоб зараз ми недооцінюємо вплив АР в ігровій індустрії, та геймери знайдуть більше розваг на платформах соціальних мереж. Користувачі соціальних мереж мають змогу вчитися через платформи, і тоді брендам легше підносити себе там, де люди відстежують їхні тренди. Це сприятиме збільшенню покупок, адже АР та ВР матимуть потенційний зв’язок із людьми зі всьому світу. Зрозуміло, що споживачі будуть витрачати тепер більший час у соціальних мережах, адаптуючись до АР-технологій.

Майбутнє попереду

АР і ВР обіцяють гарне майбутнє для користувачів соціальних мереж і бізнес-компаній. Згадані майбутні тенденції соціальних мереж –  добрі приклади того, що чекає попереду цих верств, оскільки маркетологи соціальних мереж сповна застосовують цю технологію для орієнтації на нові ринки.

Зазначимо крім того, що AR покращує продажі, додаючи креативний контент, анімацію і інтерактивний UX, який допоможе вам не відставати від майбутніх соціальних тенденцій. Упевніться, що споживачі хочуть дізнатися більше про ваш товар, випробувати його і далі переконайте в тому, що на ньому не варто жалкувати грошей.

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.