Тому що світові потрібна творчість

Студія Вільямсона Куррана виконала роботу зі своїми новими проектами для проспекту Лондонського університету мистецтв. Університет також має  шість коледжів: Коледж мистецтв Камбервелл, Центральний Сент-Мартінс, Коледж мистецтв Челсі, Лондонський Коледж комунікацій, Лондонський коледж моди та Вімблдонський коледж мистецтв.

Новий дизайн проспекту демонструє понад 100 індивідуальних обкладинок студентських робіт. Засновник студії Кріс Курран каже: “Випускники шести колективних коледжів стають лідерами у своїх дисциплінах дизайну по всій широті творчої індустрії. Наше завдання полягало в тому, щоб розробити надихаючі матеріали”.

Тому що світові потрібна творчість 1

У центрі проекту знаходяться роботи студентів та історії, що стоять за ними. Дизайнери мали на меті «знайти високо наочний спосіб виграти та відзначити як роботи студентів», – каже Курран.

Студія UAL  випустила декілька друкованих обкладинок, на яких  демонструються різні студентські роботи. «Результатом цього було виробництво понад 100 унікальних обкладинок і, в свою чергу, захоплення різноманітним дизайном у шести коледжах», – каже Курран.

Назва проекту “Тому що світові потрібна творчість” відображається на обкладинці і використовується протягом останніх трьох років. “Цей заклик до дії дозволив нам підкреслити, для чого потрібна творчість. Він має значення як для художнього освіту, так і для студентів, які творять”, – каже Курран. Концепція #beyondtheworldneedscreativity, де студенти діляться своїми роботами, процвітає у соціальних мережах.

Тому що світові потрібна творчість 2

Щоб якнайкраще показати роботу, студія використовувала великі повноцінні зображення, серед яких є знімки фотографа року світу Sony та випускником CSM Елісом Томлінсоном). Історії студентства розповсюджуються у всьому виданні, щоб “інформувати, хвилювати та залучати брати участь у проектів” потенційних студентів.

Тому що світові потрібна творчість 3

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

#beyondtheworldneedscreativity, UAL, Еліс Томлінсон, Лондонський університет мистецтв, студентські роботи, Студія Вільямсона Куррана

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: