Такфлікс – “так” українському кіно!

У той час, поки Lionsgate чи Apple TV відкривають на своїх платформах можливості переглядати фільми безкоштовно, а в Каннах переносять кінофестиваль, ми хочемо розповісти (чи комусь нагадати) про існування такої платформи, як “Такфлікс”. Платформи українського кіно!

Такфлікс - "так" українському кіно! 1
Джерело: NLO.TV

Український онлайн-кінотеатр “Такфлікс” запрацював у переддень нового 2020-ого року. На сайті можна регулярно і гарантовано переглядати новинки нашого кінематографу.

Платформа була заснована Надією Парфан – кінорежисеркою, продюсеркою та кураторкою культурних проектів, яка вирішила, що українське кіно вартує більшої уваги.

Такфлікс - "так" українському кіно! 2
Надія Парфан / MediaSapiens

«Коли ти говориш про онлайн-перегляд українського фільму, ти чуєш дуже багато «ні» — і з боку правовласників, і з боку глядачів. Але ми хочемо сказати «так» і дати цьому шанс» – стверджує Надія.

Показ першої стрічки на платформі відбувся 31 грудня. Це було ігрове кіно в жанрі антиутопії «2020: Безлюдна країна» українського режисера Корнія Грицюка.

Аби подивитися фільм на “Такфліксі”, достатньо купити онлайн-квиток на платформі за 60 грн. Один квиток – один фільм, доступний для перегляду на 7 днів.

Ми сподіваємося, що час удома стане для вас гарною нагодою ознайомитися з українським кіно та підтримати його.

Гарних вихідних!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

takflix, кіно, кіноіндустрія, український кінематограф

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: