Румунський швець створює взуття для соціальної дистанції

Румунський швець створює взуття для соціальної дистанції 1Хоча країни поступово послаблюють карантинний режим, зберігати соціальну дистанцію доведеться ще довго. Дизайнери та інші умільці користуються цим на повну. Так, румунський швець Григора Люп у колаборації з Національним оперним театром створює взуття гігантських розмірів для соціальної дистанції.

Григора Люп займається виготовленням взуття протягом майже 40 років. Свій власний взуттєвий магазин він відкрив у 2001 році.

На одну пару такого взуття йде до 1 метра квадратного шкіри. Доступні кілька колірних варіантів, які можна вибрати – шкіряну або гумову. На створення кожної моделі у Григора йде 2 дні.

Взуття з довгими носами досягає 75 розміру – у два рази більше звичайної розмірної сітки. У таких туфлях люди просто змушені будуть триматися один від одного на безпечній відстані.

В теорії це працює, адже нова пара  змушує ходити обережно і створює необхідну відстань. Та те, що така диковинка створить ажіотаж в покупців, виглядає сумнівним.

Вартість взуття для соціальної дистанції – від 500 місцевих леїв (це приблизно $ 115). Ціна зростає пропорційно довжині взуття.

Румунський швець створює взуття для соціальної дистанції 2 Румунський швець створює взуття для соціальної дистанції 3

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Взуття 75 розміру, Взуття гігантських розмірів, Григора Люп, Соціальна дистанція

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: