Тур по Луцьку 2

Підземний Луцьк: запрацював онлайн-тур

У мережі виклали перший віртуальним тур по Луцькому підземеллю.

Про це у Facebook  повідомив начальник відділу туризму департаменту економіки та європейської інтеграції Волинської обласної державної адміністрації Станіслав Ольшевський.

✅Ми це зробили! Перший віртуальний тур Луцьким підземеллям вже опублікований на картах Google! Переходьте за…

Опубліковано Stas Olshevskyi Понеділок, 13 липня 2020 р.

Планують так само зробити віртуальні подорожі по інших туристичних «магнітах» області, зокрема Луцькому замку, озеру Світязь, резиденції Радзивілів в Олиці тощо.

У Центрі туристичної інформації та послуг міста кажуть, що відтепер усі охочі можуть дистанційно зануритися в магічну атмосферу. Вирушити у віртуальну подорож по підземеллях Луцька можна за посиланням.

«Однак віртуальний світ – не справжній. Тому приїжджайте до Луцька, щоб побачити все своїми очима», – звернулися до туристів.

Крім наземного міста, в Луцьку є розвинена мережа підземних переходів. На трьох рівнях підземного міста були сакральні об’єкти, трапезна, в’язниця, гробниці. Підземний комплекс під луцьким костелом Петра і Павла очолив п’ятірку найзагадковіших підземель України за версією сайту проекту ILoveUkraine.

Про унікальні триярусні підземелля, вхід у які розташований під костелом св. апостолів Петра і Павла, існує чимало легенд. Їх висота в деяких місцях сягає майже 6 метрів. Згідно з переказами, колись Старе місто було сполучене ними із Шепельськом і Жидичинськими городищами, Олицьким замком і іншими укріпленнями навколо нього. У цих підземеллях були поховання (деякі збереглися) багатьох знатних жителів міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Екскурсіїї Онлайн, Підземний Луцьк

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: