Меблі-трансформери: “полиці для життя”

Британський дизайнер Вільям Уоррен придумав книжкову шафу-трансформер, з полиць якого збирається труну. Такий конструктор він назвав “Полки для життя” (Shelves for Life).

“Дерево буде змінювати свій колір, на поверхні з’являться відмітини, і з роками ця меблі стане частиною вас, – розповідає Уоррен. – Після смерті полки можна розібрати і зібрати заново як труну “.

Меблі-трансформери: "полиці для життя" 1 Меблі-трансформери: "полиці для життя" 2

У книжковій шафі є спеціальна мідна табличка, щоб записати дати життя і смерті покійного. Також надається інструкція, за допомогою якої можна зібрати труну. Що стосується можливої критики меблів, дизайнер відповідає просто: «оскільки всі ми рано чи пізно помремо, ігнорувати це нерозумно».

Всі необхідні креслення, щоб зібрати шафу-трансформер, доступні онлайн. Раніше Уоррен пропонував свій проект меблів японської студії, але їм не сподобалася концепція, що нагадує про смерть. Але сам дизайнер не бачить в цьому нічого жахливого.

 “Якщо ви не будете думати про це заздалегідь, вас поховають або кремують в коробці з ДСП з пластиковими ручками, схожими на латунь”, – говорить Уоррен.

Меблі-трансформери: "полиці для життя" 3 Меблі-трансформери: "полиці для життя" 4

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

"Полки для життя", Shelves for Life, Вільям Уоррен, Екологічна мебель, Шафа-трансформер

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: