Ковдра за мотивами Копенгагена

Ковдра за мотивами Копенгагена 1Художник Джейк Хенцлер (також відомий як Boy Knits World) створює химерне в’язане мистецтво, натхненне барвистою традиційною архітектурою Копенгагена. Він почав проект, живучи за кордоном в данській столиці, використовуючи міський пейзаж як натхнення для єдиної в своєму роді ковдри.

Для простішого в’язання, Хенцлер спрощує традиційні архітектурні стилі в геометричні форми, які відображають сутність датського шарму.Ковдра за мотивами Копенгагена 2

Після того, як в’язані блоки завершені, він  зшиває їх разом. Квадратні вікна, високі двері і прикрашені дерев’яні дахи об’єднують в’язану мозаїку, в той час як варіації говорять про індивідуальність кожної будівлі. Хоча деякі блоки виглядають більш мінімалістично в деталях і палітра кольорів, інші прикрашені химерними квітковими візерунками на фасаді і хитромудрими дахами.

З моменту створення ковдри, Хенцлер використовував графічний дизайн в інших в’язаних виробах, таких як подушки і дитячі ковдри. Самі по собі творіння Хенцлера схожі на казкові портали, але коли вони зібрані в одну лінію, ці маленькі будиночки перетворюються в дивну датську вулицю.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

в'язане мистецтво, Велика ковдра, Джейк Хенцлер, Копенгаген

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: