Фестиваль маркетингу 2020. Чого чекати від нового цифрового формату?

Фестиваль маркетингу 2020 відбудеться у жовтні цього року не як дводенна конференція, а як п’ятиденний цифровий захід з понад 80-ма сесіями.

Організатори фестивалю виділили п’ять ключових тем, знання яких допоможе у маркетинговій справі: розуміння тенденцій, забезпечення клієнтів, провідна стратегія змін і налаштувань та стимулювання відновлення і повернення до розвитку.

Учасникам будуть представлені живі і попередньо записані відеоуроки, а також контет за запитом слухачів. Вони зможуть побувати на маркетингових майстер-класах і дізнатися про можливості віртуальних мереж. Також будуть практичні заняття про те, як розвинути бренд.

Фестиваль маркетингу 2020. Чого чекати від нового цифрового формату? 1

Один із майстер-класів про творчу ефективність вестиме журнал Creative Review (CR).  Це буде день дискусій про відносини між клієнтом і агентством, процес створення ефективної команди і про критерії виміру творчої ефективновності. Також заплановано дискусію, у якій візьмуть участь провідні креативники і маркетологи та обговорять найбільші проблеми, що стоять перед галуззю.

Серед тих, хто увійшов до складу спікерів цього року, – засновник студії Uncommon Нільс Леонард, який був учасником у кулькох проєктах із короткого списку Design Week Awards 2020 року. Також матиме слово головний креативний директор Havas London Вікі Магуайр, яка очолює креативну групу в межах кампанії ООН «Народне місце». Інші спікери будуть оголошені найближчим часом.

Фестиваль маркетингу відбуватиметься впродовж 5–9 жовтня. Квитки вже доступні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Майстер-клас з маркетингу, Маркетингова діяльність, Фестиваль маркетингу 2020

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: