Асоціація кіноіндустрії України оголосила конкурс для кінематографів

Хороші новини для українських кінематографістів, чиї проєкти наближаються до етапу монтажу. Асоціація кіноіндустрії України за підтримки Українського культурного фонду оголошує конкурсний відбір фільмів для участи в лабораторії кіномонтажу в Україні Final Cut Lab. Заявки можна подавати до 30 липня.

Про це у Facebook повідомляє пресслужба Асоціації.

First Cut Lab – це міжнародна лабораторія кіномонтажу, що відбувається під керівництвом Метью Дарраса. До участи в Лабораторії залучають міжнародних кінопрофесіоналів, які будуть оцінювати роботи конкурсантів. Серед них – артдиректори і відбірники фестивалів класу «А», дистриб’ютори, міжнародні агенти з продажу, досвідчені продюсери, режисери та режисери монтажу.

Цьогоріч у зв’язку з пандемією коронавірусу Лабораторія кіномонтажу в Україні відбудеться протягом липня–вересня в уже звичному онлайн-форматі. На думку організаторів, це допоможе залучити більшу кількість фахівців, які своєю чергою зможуть приділити більше часу роботі над кожним окремим проєктом. «Участь фільму в лабораторії такого рівня стає запорукою подальшої успішної фестивальної, дистрибуційної та прокатної історії», – кажуть вони.

Дати проведення власне Лабораторії – 14–18 вересня 2020 року. Участь у Лабораторії відбуватиметься за наступними етапами:

  • підготовча розмова про фільм;
  • перегляд фільму;
  • його обговорення з усіма фахівцями з питань монтажу історії і розвитку художнього потенціалу на фестивалях і для кінотеатрального показу;
  • обробка монтажу фільму з консультантом-режисером монтажу та надання завдань для подальшої роботи над проєктом;
  • завершальне обговорення стрічки і рекомендації.

До участи в конкурсі приймають українські ігрові повнометражні фільми на монтажно-тонувальному етапі. Відбір фільмів здійснює відбірковий комітет First Cut Lab, який складається з міжнародних фахівців під керівництвом Метью Дарраса і Віма Ванакере.

Окрім того, організатори приготували ще два сюрпризи для українських кінематографістів. По-перше, 16 вересня відбудеться відкрита лекція і дискусія «Доходи і розподіл від міжнародного продажів і дистрибуції», і в її межах – обговорення кейсів/практики з міжнародних продажів і дистрибуції. По-друге, команди-учасники Лабораторії зможуть подивитися монтажні версії своїх робіт у кінотеатрі на великому екрані.

Кураторами і адміністраторами заходу з українського боку є виконавча директорка Асоціації кіноіндустрії України Іванна Хітцінська і продюсерка Наталя Лібет, які вже працювали із First Cut Lab в Україні у 2019 році.

Ознайомитися з докладними умовами конкурсного відбору та вимог до проєктів, а також подати заявку можна тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

First Cut Lab, Асоціація кіноіндустрії України, Лабораторії кіномонтажу в Україні, Фестиваль кіно

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: