VR Marathon

VR Marathon в Харкові – чи всі добіжать?

VR Культура вже набула широкого поширення в світі – бізнес використовує в маркетингу, журналісти знімають захопливі репортажі. В Україні ця інновація потроху захоплює креативні індустрії. Gwara Media поставила собі за мету підвищити рівень VR освіти у Харкові та з 23 липня разом з 12 студентами марафонить та вивчає VR/AR/360° глибше.

На перших двох зустрічах учасники пізнавали основи VR та розбирались з базовими поняттями,  а також генерили ідеї для майбутнього власного проекта.

Нові технології – це можливість зробити корисний продукт для підсилення культури та бренду Харкова. Дехто з учасників вже замислюється, як застосувати 360° у ресторанному чи стоматологічному бізнесі.

Щоб зрозуміти, що таке VR, потрібно це спробувати, тому учасники марафону отримали Google CardBoard, крім того в офісі Gwara Media є VR-окуляри та камери 360°.

VR Marathon в Харкові - чи всі добіжать? 1
360° камера

Чим VR технології корисні для України?

Один з найяскравіших українських прикладів такої технології Чорнобиль 360°

Завдяки зйомці 360°глядач знаходиться в центрі подій та “ефект присутності” – це вже більш реальна річ, ніж метафорична.

А от New cave media використовує технології для зйомки цікавого сторітелінгу:

А хто марафонить?

Аудиторія Gwara Media зібрала багато цікавих людей – від власників IT бізнесів та студентів до журналістів Hromadske Donbass.

VR Marathon в Харкові - чи всі добіжать? 2

Один з учасників марафону, Андрій, займається візуалізацією естетичних об’єктів в архітектурі:

«Моя компанія займається VR’ом, але не має досвіду саме в веб-віарі. Завдяки марафону я хочу закрити це питання. Поки було тільки два заняття, але тут затишно та цікаво. Минулого разу я почув нову інформацію з маркетингу, яку хочу використати для реклами власного продукту».

Саме цього ми і прагнемо – дати розуміння ситуації, деталізацію явища 360/VR/AR, кейси та переваги організаціям та бізнесу, щоб більше проектів використовували сучасні конкурентні технології.

VR Marathon в Харкові - чи всі добіжать? 3

Чого навчаться марафонці?

За три тижні спікери розкажуть про:

– трендвотчінг, медіа в VR/360, бізнес-моделі, овервью курса по AR

– особливості Сприйняття Інформації Людиною

– VR як іллюзія

– імерсивний Театр та стилі мислення в культурі

– інтерактивне кіно

– зйомка та монтаж відео в 360

– 360 журналістика

– робота з контентом 360

– базове Unity R&D та assets libraries

– ліміти технологій

– WebVR

– JS visualisations

По закінченню трьох тижнів лекцій та воркшопів учасники два тижні розроблятимуть власний проект за підтримки менторів-експертів, аби представити корисний продукт для харківських музеїв, інституцій, медіа-проектів та організацій.

Серед спікерів та ментор: Євген Немировченко – учасник thehaze.ru и студии THE, совладелец gotideas.studio; Руслан Гламаздін – промисловий дизайнер та Владислав Киба – Unity C# розробник.

VR Marathon в Харкові - чи всі добіжать? 4

Ми триматимемо вас в курсі ходу VR Марафону, а поки ви можете приєднатись до нас на відкриту лекцію 360° Журналістика – творча зустріч із режисером проекту Ukraїner.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

3D аудіо, VR Marathon, VRAR, віртуальна реальність, екосистема, курси, освіта, продукти, сторітеллінг

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: