HANDCRAFTS by orphans

Не просто доброчинність: HANDCRAFTS by orphans – вироби від дітей та підлітків-сиріт, виготовлені з любов’ю

Перша в Україні майстерня дітей-сиріт HANDCRAFTS by orphans – це нестандартний доброчинний проєкт, який має на меті фінансову і соціальну допомогу для майбутніх випускників інтернатів. Уже понад рік організація продає вироби, створені вихованцями дитячих будинків зі всієї України в колаборації з молодими дизайнерами та майстрами. Зароблені кошти перераховують дітям-митцям і йдуть на їхній розвиток й адаптацію.

HANDCRAFTS by orphans
HANDCRAFTS by orphans

Чому це цікаво?

Доброчинний фонд ORPHAN EDUCATION CLUB відрізняється від звичних фондів, адже працює за іншими принципами. Головною метою є навчити дитину не тільки брати, а й віддавати. Купуючи ці вироби, ви не лише допомагаєте фінансово, а й даєте дітям змогу самостійно заробити початковий капітал, і ключовою тут є саме самостійність. Так випускники інтернатів вивчають основні принципи підприємницького мислення, розуміють цінність власної ініціативи та праці. Врешті вони заробляють не тільки гроші, а й неоціненний досвід, необхідний для майбутнього життя.

HANDCRAFTS by orphans
HANDCRAFTS by orphans

Така футболка має всі шанси стати улюбленим акцентом повсякденних луків – вона не лише стильна та легко приверне увагу оточення, ця річ просякнута дитячою любов’ю.

Хто фінансує?

Проєкт брав участь у конкурсній програмі Hack for Locals 2019 у Харкові, де був допрацьований та здобув перше місце, після чого отримав грант від Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Додаткова фінансова підтримка надходить від урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Як це працює?

Не менш цікавою є реалізація проєкту. Для роботи було розроблено телеграм-бот, який містить покрокові інструкції зі створення виробу, проте залишає простір для дитячого креативу. Вироби можна відшукати на 15 міжнародних платформах – творчість українських дітей має прихильників по всьому світу.

Докладніше дізнатися про проєкт та придбати речі можна за посиланням handcrafts.orphan-club.com

HANDCRAFTS by orphans
HANDCRAFTS by orphans

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

культура, культура благодійності

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: